معرفی و بررسی

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ

AEG LFE7C1412B

 

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ مدل LFE7C1412B یک ماشین لباسشویی درب جلو ایستاده با ظرفیت 10 کیلوگرم می باشد. دارای ویژگی ها و برنامه های متنوعی است که برای رفع نیازهای مختلف شستشو طراحی شده اند.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ

 ویژگی ها و مشخصات ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ AEG LFE7C1412B

– بهره وری انرژی: این ماشین لباسشویی دارای رتبه انرژی A+++ است، به این معنی که مصرف انرژی پایینی دارد و می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه قبض برق شما کمک کند.

– برنامه ها: پ دارای برنامه های متنوعی از جمله پنبه، مصنوعی، ظریف، پشم پلاس و فضای باز است. همچنین دارای یک برنامه شستشوی سریع است که می تواند یک بار کوچک را تنها در 20 دقیقه شستشو دهد.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ

– فناوری ProSense: این ویژگی به طور خودکار زمان شستشو و مصرف آب را بر اساس وزن لباس‌ها تنظیم می‌کند و اطمینان می‌دهد که هر بار به طور موثر و موثر شستشو می‌شود.

– فناوری SoftPlus: این ویژگی به اطمینان از توزیع یکنواخت نرم کننده در سرتاسر بار کمک می کند و در نتیجه لباس های نرم تر و راحت تر به دست می آید.

– موتور اینورتر: پ از یک موتور اینورتر استفاده می کند که نسبت به موتورهای سنتی بادوام تر و کم مصرف تر است.

– ابعاد: ماشین لباسشویی 85 سانتی متر (ارتفاع) × 60 سانتی متر (عرض) × 60 سانتی متر (عمق) است.

فناوری SoftPlus چگونه کار می کند؟

فناوری SoftPlus در ماشین لباسشویی آاگ AEG LFE7C1412B برای کمک به توزیع یکنواخت نرم کننده در سرتاسر لباس‌ها طراحی شده است و در نتیجه لباس‌های نرم‌تر و راحت‌تر ایجاد می‌شود.

فناوری SoftPlus با اطمینان از اینکه نرم کننده پارچه در طول چرخه شستشو به طور یکنواخت در سراسر لباس های شسته شده توزیع می شود، کار می کند. هنگامی که نرم کننده پارچه به دیسپنسر ماشین لباسشویی اضافه می شود، در زمان بهینه در طول چرخه شستشو داخل درام رها می شود. سپس فناوری SoftPlus تضمین می کند که نرم کننده پارچه به طور یکنواخت در سرتاسر بار با استفاده از پدال های طراحی شده ویژه ای که نرم کننده پارچه را به آرامی در سراسر الیاف پارچه توزیع می کند، توزیع می شود.

این به ویژه برای کسانی که می خواهند هنگام شستن پارچه های ظریف مانند ابریشم یا پشم که برای جلوگیری از آسیب نیاز به دست زدن به دقت دارند، به بهترین نتایج ممکن دست یابند مفید است. با اطمینان از توزیع یکنواخت نرم کننده، ماشین لباسشویی AEG LFE7C1412B می تواند به جلوگیری از آسیب به پارچه های ظریف کمک کند و همچنین اطمینان حاصل کند که پس از شستشو احساس نرمی و راحتی می کند.

ویژگی منحصر ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ AEG LFE7C1412B

بله، ماشین لباسشویی AEG LFE7C1412B دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که آن را از سایر ماشین های لباسشویی متمایز می کند. در اینجا برخی از ویژگی های اضافی این مدل وجود دارد:

– فناوری ÖKOMIx: این فناوری تضمین می کند که هم مواد شوینده و هم نرم کننده پارچه قبل از رسیدن به لباسشویی کاملاً حل شده و به طور یکنواخت توزیع می شوند. این باعث شستشوی یکنواخت تر و کارآمدتر و همچنین لباس های نرم تر و تمیزتر می شود.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ

– فناوری ProSteam: این فناوری از بخار برای طراوت و رفع چروک لباس استفاده می کند و نیاز به اتو را کاهش می دهد و عمر لباس را افزایش می دهد. همچنین به حذف بو و مواد حساسیت زا از پارچه کمک می کند.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ

– AutoDose System: این ویژگی به طور خودکار مقدار مناسبی از مواد شوینده و نرم کننده پارچه را برای هر بار بر اساس وزن لباس و سطح کثیفی پخش می کند. این تضمین می کند که لباس ها همیشه با مقدار مناسبی از محصولات تمیز کننده شسته می شوند و باعث کاهش ضایعات و صرفه جویی در هزینه می شود.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ

– عملکرد زمان صرفه جویی: این عملکرد به شما امکان می دهد مدت زمان برخی از برنامه ها را تا 50٪ کاهش دهید بدون اینکه عملکرد شستشو را به خطر بیندازید. این به ویژه زمانی مفید است که شما نیاز به شستن حجم کمتری از لباس های شسته شده با عجله دارید.

– My AEG Care App: این برنامه به شما امکان می دهد ماشین لباسشویی خود را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل و نظارت کنید و به شما امکان دسترسی به برنامه ها و ویژگی های اضافی و همچنین مشاوره عیب یابی و نکات نگهداری را می دهد.

به طور کلی، ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ AEG LFE7C1412B دستگاهی با ویژگی های غنی است که طیف وسیعی از فناوری ها و عملکردهای پیشرفته را ارائه می دهد تا به شما در دستیابی به بهترین نتایج ممکن هنگام شستن لباس ها کمک کند.

 نحوه عملکرد ProSteam Technology

ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ

فناوری ProSteam در ماشین لباسشویی AEG LFE7C1412B از بخار برای طراوت و رفع چروک لباس ها استفاده می کند و نیاز به اتو کردن را کاهش می دهد و عمر لباس را افزایش می دهد. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

  1. 1. بخار در طول چرخه شستشو به درام اضافه می شود: در پایان چرخه شستشو، ماشین لباسشویی بخار را به درام تزریق می کند. بخار به الیاف پارچه نفوذ می کند و آنها را نرم می کند و به رفع چین و چروک ها کمک می کند.
  1. 2. بخار در طول چرخه خشک کردن اضافه می شود: پس از اتمام چرخه شستشو، ماشین لباسشویی می تواند در طول چرخه خشک کردن نیز بخار اضافه کند. بخار به کاهش بیشتر چین و چروک‌ها کمک می‌کند و در نتیجه لباس‌هایی که راحت‌تر اتو می‌شوند یا اصلا نیازی به اتو کردن ندارند.
  1. 3. چرخه تازه کردن: LFE7C1412B همچنین دارای یک چرخه اختصاصی “Refresh” است که از بخار برای تازه کردن لباس هایی که برای مدتی در کمد یا کشو ذخیره شده اند استفاده می کند. بخار به از بین بردن بوها و کاهش چین و چروک کمک می کند و ظاهر و بوی لباس را تازه می کند.

به طور کلی، فناوری ProSteam می تواند با کاهش نیاز به اتو کردن و با طراوت بخشیدن به لباس هایی که برای مدتی دور نگه داشته شده اند، به افزایش عمر لباس شما کمک کند. مخصوصاً برای پارچه های ظریف مانند ابریشم و پشم که در اثر حرارت زیاد آسیب می بینند مفید است.

جزئیات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی AEG LFE7C1412B آاگ

– سرعت چرخش: ماشین لباسشویی دارای حداکثر سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه است که به خروج آب بیشتر از لباس و کاهش زمان خشک شدن کمک می کند.

– تأخیر شروع به کار: می توانید ماشین لباسشویی را تنظیم کنید تا در زمان دیگری شروع به کار کند، که می تواند مفید باشد اگر می خواهید از نرخ ارزان تر برق استفاده کنید یا اگر می خواهید ماشین لباسشویی در حالی که خارج از خانه هستید روشن شود.

– صفحه نمایش و کنترل ها: ماشین لباسشویی دارای یک صفحه نمایش واضح و با کاربری آسان، با کنترل های لمسی است که به شما امکان می دهد برنامه مورد نظر را انتخاب کنید، دما و سرعت چرخش را تنظیم کنید و تایمر شروع تاخیر را تنظیم کنید.

– نور درام: ماشین لباسشویی دارای نور داخلی است که باعث می شود حتی در شرایط کم نور به راحتی داخل درام دیده شود.

– قفل ایمنی کودک: ماشین لباسشویی دارای قفل ایمنی کودک است که از روشن یا خاموش کردن تصادفی دستگاه یا تغییر تنظیمات توسط کودکان جلوگیری می کند.

– میزان صدای ماشین لباسشویی: میزان صدای ماشین لباسشویی در طول چرخه شستشو 51 دسی بل و در چرخه چرخش 75 دسی بل است که نسبت به سایر ماشین لباسشویی ها نسبتاً بی صدا است.

به طور کلی، ماشین لباسشویی AEG LFE7C1412B یک دستگاه باکیفیت است که طیف گسترده ای از ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می دهد تا به شما در دستیابی به بهترین نتایج ممکن هنگام شستن لباس ها کمک کند.

ماشین لباسشویی آاگ چه نوع گارانتی دارد؟

گارانتی ماشین لباسشویی AEG LFE7C1412B ممکن است بسته به کشور یا منطقه ای که در آن خریداری شده است متفاوت باشد. با این حال، به طور کلی، AEG یک گارانتی استاندارد سازنده را ارائه می دهد که قطعات و کار را برای مدت دو سال از تاریخ خرید پوشش می دهد.

در طول مدت گارانتی، در صورت وجود ایراد در مواد یا طرز کار ماشین لباسشویی، AEG دستگاه را به صورت رایگان تعمیر یا تعویض می کند. برای ادعای گارانتی، باید مدرک خرید ارائه دهید و با بخش خدمات مشتریان AEG تماس بگیرید.

شایان ذکر است که برخی از خرده فروشان ممکن است گزینه های گارانتی تمدید شده را با هزینه اضافی ارائه دهند. این ضمانت‌های تمدید شده معمولاً پوشش‌های بیشتری فراتر از ضمانت سازنده استاندارد ارائه می‌کنند، مانند پوشش آسیب‌های تصادفی یا خرابی‌هایی که پس از انقضای دوره ضمانت استاندارد رخ می‌دهند. اگر به گارانتی تمدید شده علاقه دارید، برای اطلاعات بیشتر حتماً با خرده‌فروشی که در آن ماشین لباسشویی را خریداری می‌کنید، مشورت کنید.

به طور خلاصه، ماشین لباسشویی 10 کیلویی آاگ AEG LFE7C1412B یک دستگاه باکیفیت با ظرفیت 10 کیلوگرم و طیف وسیعی از ویژگی ها و فناوری های پیشرفته است. برخی از ویژگی های کلیدی این مدل شامل فناوری های ÖKOMIx و ProSteam، سیستم AutoDose، عملکرد TimeSave و اپلیکیشن My AEG Care است. این ماشین لباسشویی همچنین مجهز به درام نرم، محافظ ضد سیل و قفل ایمنی کودک از جمله ویژگی های دیگر است. AEG یک گارانتی استاندارد سازنده را به مدت دو سال از تاریخ خرید ارائه می دهد، اگرچه مشخصات گارانتی ممکن است بسته به کشور یا منطقه ای که ماشین لباسشویی خریداری می شود متفاوت باشد. به طور کلی، ماشین لباسشویی AEG LFE7C1412B یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال دستگاهی با ظرفیت بالا و ویژگی های غنی هستند که می تواند به سهولت و کارآمدتر کردن روز لباسشویی کمک کند.

0
سوالات متداول :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا