ویدئوها

جارو برقی آاگ VX9-4-8IBX AEG

جاروبرقی هوشمند آاگ سال 2023

 

 

 

جاروبرقی آاگ مدل VX9-4-8IBX جدید یک چشم نواز منحصر به فرد و زیبا با طراحی اسپورت، بی‌نظیرترین بیان دیدگاه ما تا به امروز برای جاروبرقی سیلندری یا تخت است که شبیه هیچ جاروی دیگری نیست. VX9-4-8IBX برای تغییر نگاه شما به جاروبرقی و طراحی ساخته شده است. زیرا جاروبرقی VX9-4-8IBX چیزی است که آاگ را برای 130 سال غیرقابل مقایسه کرده است.

جاروبرقی آاگ مدل VX9-4-8IBX از ابتدا دوباره طراحی شده است. دارای فناوری‌های منحصر به فرد آاگ است که جارو کردن  را در اطراف خانه راحت‌تر، سریع‌تر و تمیزتر می‌کند. و این با هندلینگ بسیار راحت، مانور پذیری عالی و دقت مطلق.

جاروبرقی آاگ مدل VX9-4-8IBX نشان  کیفیت AGR* را از AKTION HEALTHY BACK (AGR) E.V دریافت می کند.
برای دریافت مهر تایید AGR، VX9-4 باید الزاماتی مانند عملکرد راحت عملکردی یا حرکت کم مقاومت بدنه جاروبرقی را برآورده می کرد. جاروبرقی به راحتی مستقیماً روی دسته کار می کند، به طوری که قدرت جاروبرقی را می توان به راحتی و بدون خم شدن تنظیم کرد. حذف کیسه گرد و غبار به ویژه کاربر پسند ارزیابی شد. با این ویژگی ها، جاروبرقی آاگ مدل VX9-4-8IBX همچنین توانست الهام بخش کمیته تخصصی AGR – انجمن فدرال آلمان (BdR) e.V. و انجمن پشتی سالم و انجمن زندگی بهتر e.V را دریافت کرده است.

هندلینگ فوق‌العاده:

مانور دقیق – چرخ‌های نرم XL – چراغ‌های جلو – هندلینگ ساکت‌تر و راحت‌تر به لطف چرخ‌های بلبرینگ
عملکرد:

جریان هوای قدرتمند – جذب فوق العاده گرد و غبار و کثیفی – به خصوص بی صدا – تنها 69 دسی بل صدا (A)
استفاده آسان: کنترل از راه دور روی دسته برای حداکثر سهولت استفاده – عملکرد خودکار برای هر طبقه که تنظیم بهینه قدرت مکش را پوشش می دهد.
عملی:

محدوده عملیاتی بزرگ و راحت 12 متری – 4 موقعیت پارکینگ برای ذخیره سازی هنگام ایستادن یا دراز کشیدن
محتویات جعبه: 1 عدد جاروبرقی VX9 با کیسه، 1 عدد فیلتر و 1 عدد کیسه (آماده در دستگاه)، 1 عدد نازل کف سخت برای سنگ و سرامیک، 1 عدد نازل چند منظوره 3 در 1. توصیه لوازم جانبی: کیت عملکرد ASKVX9، کیسه گرد و غبار GR210S

0
سوالات متداول :
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا