رفع مسئولیت

مطالب و نوشته های بخش سبک زندگی روکاپو در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند.

روکاپو همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسؤولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود.

روکاپو اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب روکاپو را به کار بگیرد.

روکاپو در زمینه راهنمای خرید و بررسی تخصصی محصولات نقد و بررسی منصفانه را درنظر میگیرد و هیچ برندی را تایید و تکذیب نمیکند و فقط مزایا و معایب کالاها ، قیمت آنها ، خدمات پس از خرید و فروش شرکت های ارائه دهنده کالاها را منصفانه و بدون هیچ گونه غرض ورزی بررسی میکند و تصمیم نهایی خرید کالاها به عهده خواننده مطالب میباشد.

با توجه به آنچه در مطالب فوق گفته شد، روکاپو مسؤولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای  و یا سوئ تفاهمی برای شخص خواننده مطالب شود از خود سلب می‌کند.

سوالات متداول :
دکمه بازگشت به بالا
×