راهنمای خرید

آیا جاروی رباتیک ارزش خریدن دارد؟

آیا واقعاً به جارو رباتیک نیاز دارید؟

 

 

5 دلیل که جاروبرقی رباتیک(جاروی رباتیک) ارزس خریدن دارد و به آن نیاز دارید.

این روزها جاروبرقی رباتیک با سرعتی برابر با تلفن های همراه بهبود یافته است. نوآوری‌های سال‌های اخیر، جاروهای خودکار را گزینه ای برای استفاده بجاس جاروبرقی و شارژی کرده است. مکش بهتر، ویژگی‌های هوشمند بصری‌تر، و قیمت‌های پایین‌تر به این معنی است که هر کسی که به دنبال تمیز نگه داشتن کف محیط خانه و . . . خود است، باید به فکر خرید جاروبرقی رباتیک باشد.

بسیاری از مردم از ما می پرسند، “آیا جاروبرقی رباتک واقعا کار می کند؟” و “آیا جاروبرقی رباتک ارزشش را دارد؟” پس از سال‌ها آزمایش آن‌ها در آزمایشگاه‌هایمان، می‌توان گفت، بله، جاروبرقی‌های رباتیک کار می‌کنند. و مانند هر وسیله دیگری، اینکه آیا ارزش آن را دارند یا نه، به انتظارات شما بستگی دارد.

ما فکر می‌کنیم ارزش آن را دارند، اما قبل از اینکه پول نقد را روی یک جارو رباتیک سرماسه گذاری کنید، حتماً سؤالات مهم زیر را از خود بپرسید:

 

  1. آیا از نظر فیزیکی نمی توانید خانه خود را جاروبرقی بکشید؟

Two elderly people watching a robot vacuum

برای آنهایی که دارای معلولیت هستند یا کسانی که خیلی ضعیف هستند و نمی توانند از جاروبرقی استفاده کنند، جاروبرقی رباتیک می تواند یک موهبت واقعی باشد. جاروبرقی رباتیک با کمترین تلاش از سوی ساکنان می تواند به کنترل گرد و غبار و کثیفی کمک کند . جاروبرقی های رباتیک هوشمند مانند  دارای ویژگی های تخصصی مانند دوربین های داخلی هستند که به تلفن شما وصل می شوند. جاروبرقی های روباتییک علاوه بر کمک به تمیز کردن کفپوش ها، می توانند همانند چشم شما به دنبال گرد و غبار باشند. ممکن است به نظر یک فناوری پیچیده باشد، اما تعداد زیادی جاروبرقی رباتیک وجود دارد که برای اینکار  ایده آل هستند.

 

  1. آیا کف چوبی و فرش کم دارید؟

The T8 can seamlessly transition from hardwood to carpet.

آزمایش‌های ما نشان داده‌اند که جاروبرقی‌های رباتیک بر روی سطوح سخت و فرش‌ کوچیکتر و با ضخامت کم بهترین عملکرد را دارند – هر چیزی که ضخامت آن کمتر از یک سانت باشد. جاروبرقی های رباتیک در اتاق هایی که مبلمان کناری آن قرار دارد بهترین عملکرد را دارند. هنگامی که یک جارو رباتیک را آزمایش کردیم، مشاهده کردیم که ردیف‌های کاملی به جلو و عقب ایجاد می‌کند. می تواند هر سانت از کف را بپوشاند، اما فقط زمانی که مانعی نداشته باشد مانند مبلمان و دکوراسیون مثل بوفه و . . .

 

  1. آیا شما نیاز به “نگهداری” کف های خود را بین تمیز کردن؟

iLife A10 cleaning hardwood floors

جاروبرقی های رباتیک واقعاً برای لوازم تمیزی و نگهداری تولید شده اند. آنها را به عنوان نیروهای پشتیبانی در جنگ با گرد و غبار در نظر بگیرید.

می‌توانید جاروبرقی ربات خود را طوری برنامه‌ریزی کنید که هر روز یک‌بار کف‌ منزل ویا . .  را تمیز کند، تمیز کردن مناسب در آخر هفته را بسیار آسان‌تر می‌کند. در واقع، حقیقت ساده موضوع این است که جاروبرقی های رباتیک با این کاربرد طراحی شده اند. اگر نقاط مشکلی دارید، مانند فرش نزدیک درب ورودی، می‌توان به آنها دستور داد روی نقطه خاصی از خانه شما تمرکز کند.

 

  1. آیا شما حیوانات خانگی دارید؟

The interior of the iRobot Roomba j7+'s charging dock.

اگر گربه یا سگ دارید، از قبل می‌دانید که کنترل کردن موهایشان چقدر می‌تواند دردسرساز باشد. یک جاروبرقی رباتیک قطعا در زمان شما در این بخش صرفه جویی می کند،زمانی که اکنون می توانید برای نگهداری حیوانات خانگی صرف کنید.

با این حال، جاروبرقی‌های رباتیک ظروف خاکی کوچکی دارند و اگر حیوان شما دوست دارد روی فرش بخوابد، و میخواهید به راحتی گرد و غبار و موهای جمع شده توسط جاروبرقی رباتیک با به راحتی دور بریزید.

  1. آیا ربات را دوست دارید؟

In our experience, it's way easier to access iRobot Genius Home Intelligence's smart automations through features than Alexa.

اگر ربات‌ها را دوست دارید – و راستش را بخواهید، چه کسی دوست ندارد؟ – احتمالاً می‌توانید چیزی را پیدا کنید که حتی با ابتدایی‌ترین جاروبرقی رباتیک دوست داشته باشید.

اگر به هر یک از این سؤالات پاسخ «بله» داده اید، ما صمیمانه یک جاروبرقی رباتیک را توصیه می کنیم. این زندگی شما را تغییر نمی دهد، اما تمیز کردن خانه را کمی آسان تر می کند.

سوالات متداول :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×