راهنمای خرید

مقایسه جارو سطلی هیتاچی و جارو سطلی پاناسونیک

جارو سطلی هیتاچی بهتر است یا جارو سطلی پاناسونیک؟

 

 

 

بازار جاروبرقی ها در سال های اخیر با انواع برندها، انواع و ویژگی هایی که جاروبرقی ها ارائه می دهند، رونق گرفته است. آنها در رنگ‌ها و سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند که فرآیند انتخاب را پیچیده‌تر می‌کند. مشتریانی که می‌خواهند جاروسطلی بخرند، اغلب تعجب می‌کنند که بهترین برندهای جاروبرقی 2023 در ایران  کدام است؟ و بیشتر پاسخ‌ها بین جاروبرسطلی هیتاچی و پاناسونیک محدود می‌شود.

برای پاسخ به این سوال، ما یک بررسی تحقیقاتی را به عنوان مقایسه ای آغاز کردیم که بهترین جاروسطلی هیتاچی و بهترین جاروسطلی پاناسونیک را ترکیب می کند. هدف از این مقایسه کمک به مشتریان در شناسایی مزایا و معایب هر برند و تسهیل فرآیند انتخاب است. این بررسی مقایسه ای از طریق جستجوی عمیق در بازار ایران و در نتیجه بررسی مشتریانی که جاروبرقی را خریداری و استفاده کرده اند تهیه شده است و در نتیجه اعتبار بسیار بالایی را ارائه می دهد. اگر می‌پرسید بهترین جاروسطلی هیتاچی در مقابل جاروسطلی پاناسونیک کدام است، برای یافتن پاسخ این مقاله را بررسی کنید:

بهترین جارو سطلی هیتاچی 2023

1.جاروسطلی هیتاچی مدل CV-9800YJ ساخت ژاپن

مقایسه جارو سطلی هیتاچی و جارو سطلی پاناسونیک

جاروسطلی هیتاچی مدل 9800 با 2300 وات توان مکش و قدرت با طراحی مشکی فلزی بادوام و شیک، بهترین جاروسطلی هیتاچی به حساب می‌آید و مجهز به چرخ‌های کوچکی است که حرکت در خانه و محل مورد نظر شما مانند مراکز ارداری،مراکز تجاری و مراکز مذهبی و فضاهای بزرگ را آسان می‌کند. با یک مخزن جمع آوری گرد و غبار با ظرفیت 21 لیتر به شما امکان می دهد کل محل مورد نظر را بدون نیاز به خالی کردن مخزن  تمیز کنید که فرآیند تمیز کردن را بسیار سریع و آسان می کند. این جاروسطلی هیتاچی مدل 9800 همچنین مجهز به یک لوله تلسکوپی بلند و یک سر چند زاویه ای برای دسترسی به مکان هایی است که به راحتی در دسترس نیست، مانند زیر تخت ها یا پشت کمدها. با قدرت الکتریکی 2300 وات، عملکرد عالی و مکش قوی را ارائه می دهد، بنابراین انواع گرد و غبار و زباله را از سطوح سخت، فرش ها، پرده ها؛سگ و سرامیک و پارکت و موارد دیگر تمیز می کند. جاروسطلی هیتاچی مدل 9800 سبک وزن هیتاچی محسوب می شود زیرا بدنه ای باریک دارد و فضای زیادی برای نگهداری نیاز ندارد. جاروسطلی هیتاچی مدل 9800 با امتیاز4 از مجموع 5 امتیاز از نظرات خریدارن این محصول امتیاز بسیار خوبی را از مشتریان دریافت کرده است که قدرت و کیفیت ساخت عالی آن را تایید می کند.

مزایا:

بدنه سبک و محکم

سبک وزن

مخزن 21 لیتری

لوله تلسکوپی

پارویی قابل چرخش

ساخت ژاپن

رضایت خریداران این محصول

مناسب برای حانه و مراکز اداری و تچاری و مذهبی

کیفیت مناسب و دوام بیشتر نسبت به مدل های مشابه چینی و ایرانی

معایب:

قیمت بالای آن قیمت بالاتر نسبت به مدل های مشابه چینی و ایرانی و تایلندی

2. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-960 ساخت تایلند

Hitachi Vacuum Cleaner CV-960F type vertical barrel, capacity 2200W, red

هیتاچی یکی از بهترین برندهای جاروسطلی در سراسر جهان محسوب می شود و 1. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-960 برای تمیز کردن کارآمد سطوح سخت و فرش های مختلف ایده آل است و در رتبه اول بهترین جاروسطلی هیتاچی قرار دارد. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-960 در کنار امکانات متنوعی که دارد فضای خانه ای امن و تمیز را فراهم می کند. از مزایای این جاروبرقی هیتاچی می توان به طراحی بدنه فلزی مقاوم و سبک وزن آن، علاوه بر ظرفیت مخزن گرد و غبار 21 لیتری همراه با نشانگر گرد و غبار اشاره کرد. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-960 دارای لوله تلسکوپی سبک و یک سر قابل مانور چند زاویه ای ارائه می دهد که حرکت در اطراف و دسترسی به مکان هایی را که به راحتی در دسترس نیستند آسان می کند. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-960 دارای یک فیلتر پارچه ای است که تمام مواد آلرژی زا را از طریق موتور قدرتمند 2200 وات خود فیلتر می کند که مکش قوی را ارائه می دهد. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-960 به دلیل طراحی زیبا و اندازه جمع و جور آن به راحتی قابل نگهداری است و با توجه به کارایی قدرتمند و قیمت مقرون به صرفه آن توسط تمامی مشتریان توصیه شده است.

مزایا:

قدرت مکش قوی

فیلتر پارچه ای

ظرفیت ظرف گرد و غبار 21 لیتر

قیمت مناسب تر

رضایت خریداران این محصول

مناسب برای حانه و مراکز اداری و تچاری و مذهبی

کیفیت مناسب و دوام بیشتر نسبت به مدل های مشابه چینی و ایرانی

معایب:

کمبود این مدل در بازار.

قیمت بالاتر نسبت به مدل های مشابه چینی و ایرانی

3.جاروسطلی هیتاچی مدل CV-950 ساخت تایلند

مقایسه جارو سطلی هیتاچی و جارو سطلی پاناسونیک

هیتاچی یکی از بهترین برندهای جاروسطلی در سراسر جهان محسوب می شود و جاروسطلی هیتاچی مدل CV-950 برای تمیز کردن کارآمد سطوح سخت و فرش های مختلف ایده آل است و در رتبه اول بهترین جاروسطلی هیتاچی قرار دارد. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-950 در کنار امکانات متنوعی که دارد فضای خانه ای امن و تمیز را فراهم می کند. از مزایای این جاروبرقی هیتاچی می توان به طراحی بدنه فلزی مقاوم و سبک وزن آن، علاوه بر ظرفیت مخزن گرد و غبار 18 لیتری همراه با نشانگر گرد و غبار اشاره کرد. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-950 دارای لوله تلسکوپی سبک و یک سر قابل مانور چند زاویه ای ارائه می دهد که حرکت در اطراف و دسترسی به مکان هایی را که به راحتی در دسترس نیستند آسان می کند. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-950 دارای یک فیلتر پارچه ای است که تمام مواد آلرژی زا را از طریق موتور قدرتمند 2100 وات خود فیلتر می کند که مکش قوی را ارائه می دهد. جاروسطلی هیتاچی مدل CV-950 به دلیل طراحی زیبا و اندازه جمع و جور آن به راحتی قابل نگهداری است و با توجه به کارایی قدرتمند و قیمت مقرون به صرفه آن توسط تمامی مشتریان توصیه شده است.

مزایا:

قدرت مکش قوی

فیلتر پارچه ای

ظرفیت ظرف گرد و غبار 21 لیتر

قیمت مناسب تر

ساخت تایلند

رضایت خریداران این محصول

مناسب برای حانه و مراکز اداری و تچاری و مذهبی

کیفیت مناسب و دوام بیشتر نسبت به مدل های مشابه چینی و ایرانی

معایب:

قیمت بالاتر نسبت به مدل های مشابه چینی و ایرانی

 جاروسطلی پاناسونیک مدل 633 (2000 وات)

خرید و قیمت جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL633 - فروشگاه مرکزی پاناسونیک

جاروسطلی پاناسونیک مدل 633 نه به اندازه جاروسطلی هیتاچی ولی یکی بهترین جاروسطلی های موجود در بازار ایران محسوب می‌شود و ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد که فرآیند تمیز کردن را بدون دردسر و بسیار کارآمد می‌کند.  جاروسطلی پاناسونیک مدل 633 با ظرفیت مخزن گرد و غبار 18 لیتری، طراحی بدنه و چرخ های سبک وزن، به راحتی در خانه جابجا می شود و یک جلسه تمیز کردن سریع را ارائه می دهد. مجهز به دو سر و میله های فلزی به همراه سایر لوازم جانبی، لوله تلسکوپی بلند و سر چند زاویه ای است که به دسترسی به مکان هایی که به راحتی قابل دسترسی نیستند کمک می کند. چه سطوح سخت مانند کف یا سطوح نرم مانند فرش، مبلمان و پرده‌ها، جاروبرقی پاناسونیک با قدرت موتور 2000 وات عملکرد عالی ارائه می‌دهد. فیلتر ضد باکتری آن به تمیز کردن هوا کمک می کند و محیط خانه ای امن و تمیز را ارائه می دهد.

مزایا:

عملکرد قوی

مناسب برای تمامی سطوح

لوله تلسکوپی

فیلتر ضد باکتری

معایب:

کیفیت پایین نسبت به مشابه مدل های هیتاچی

 

سوالات متداول :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×