معرفی و بررسی

کدام بهتره؟سرخ کن تفال یا سرخ کن فیلیپس؟

سرخ مارک تفال یا فیلیپس؟

 

 

سرخ کن بدون روغن فیلیپس در مقابل تفال – کدام یک بهتر است؟

خرید سرخ کن بدون روغن چیزی نیست که به راحتی انجام دهید. از این گذشته، آنها هزینه زیادی دارند و شما دوست دارید یک سرخ کن سرخ کن بدون روغن متناسب با نیازهای شما باشد و چند سال دوام بیاورد، درست است؟

هنگامی که شروع به بررسی آنلاین و خواندن چند بررسی سرخ کن سرخ کن بدون روغن می کنید، به احتمال زیاد با این 2 سرخ کن بسیار محبوب روبرو خواهید شد: سرخ کن بدون روغن تفال و سرخ کن بدون روغن فیلیپس

هر دو سرخ کن سرخ کن بدون روغن عالی هستند، اما وقتی صحبت از فیلیپس در مقابل تفال می شود، کدام یک را باید بخرید؟

ما تصمیم گرفتیم که سرخ کن تفال و سرخ کن فیلیپس را با هم مقایسه کنیم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنیم.

بررسی اجمالی سرخ کن بدون روغن فیلیپس

Philips Smart XXL Airfryer Review + 10 Easy Airfryer Recipes | Harvey Norman Australia

در سرخ کن فیلیپس از فناوری هوای سریع  خود برای سرخ کردن سریع و پخت یکنواخت مواد غذایی استفاده شده که داخل مواد غذایی را مرطوب و بیرون آن را ترد می شود. فن آوری Rapid Air اساساً توسط یک عنصر گرمایش و یک فن ایجاد می شود: المنت هوا را گرم می کند در حالی که فن هوای گرم را در اطراف غذا حرکت می دهد.

با در نظر گرفتن مدل، غذا در یک سبد آشپزی 1.5 لیتری  یا 2 لیتری با کف توری تهیه می شود. تمام چربی و مایع حاصل از پخت و پز در یک سینی نچسب می چکد و غذای کم چرب و سالم تری را برای شما تهیه می کند.

از سبد پخت و پزسرخ کن بدون روغن فیلیپس می توان برای تهیه انواع غذاها، سیب زمینی سرخ کرده، انواع ماهی، کیک، سبزیجات و غیره استفاده کرد.

سرخ کن فیلیپس دارای لوازم جانبی است که شامل یک توری فلزی برای دولایه غذا تا بتوانید 2 غذا را در یک بار بپزید.

برای اطلاعات بیشتر، بررسی های ما را در مورد سرخ کن فیلیپس HD9270 و HD9200 بررسی کنید.

بررسی اجمالی سرخ کن بدون روغن اکتی فرای تفال

Are the new Tefal air fryers worth buying? - Which? News
تفال روش متفاوتی برای پخت دارد: غذا در یک کاسه سرامیکی نچسب پخته می شود در حالی که یک پدال چرخان غذا را به هم می زند. این روش نکات مثبتی دارد:

غذا به کاسه نمی چسبد
برای غذاهای سرخ شده آسیایی مانند برنج و نودل عالی است.
روش پخت و پز نیز یک نقطه ضعف دارد:از Actifry نمی توان برای پخت کیک استفاده کرد، زیرا یک پد همزن در وسط کاسه وجود دارد. اما در سرخ کن بادی فیلیپس با ظرف پخت اختیاری این امکان وجود دارد.

سرخ‌کن‌های بدون روغن فیلیپس و تفال هنوز به‌عنوان دو تا از بهترین سرخ‌کن‌های بدون روغن موجود در بازار هستند چرا؟ هر دوی این دستگاه ها برای پخت زیادی سیب زمینی سرخ کرده، که مسلماً میان وعده خوش طعم مورد علاقه همه است، عالی هستند، اما می توانند بسیار بیشتر از این کار کنند.

هر دوی آنها (سرخ‌کن‌های بدون روغن فیلیپس و تفال ) همچنین می‌توانند مجموعه‌ای از گزینه‌های دیگر را برای زمان شام و نهار بپزند، و حتی از این سرخ کن ها میتوان بجای گرم کن نیز استفاده کرد.

امتیاز بزرگ در صورت خرید سرخ کن بدون این است که می توانید مشتاقانه منتظر پخت و پز با روغن کمتر یا بدون روغن باشید، اما این وسایل همچنین یک راه عالی و بسیار کارآمد برای گرم کردن غذا در زمان بسیار کمتر هستند. در واقع، سرخ کن فیلیپس و سرخ کن تفال که بر اساس تجربه ما با هر دو دستگاه، این کار را بهتر از سایر مارک ها انجام می دهند.

من مدت زیادی است که از این سرخ کن‌های بدون روغن استفاده می‌کنم و به قدری مورد توجه من قرار گرفته‌اند که اکنون به ندرت فر را روشن می‌کنم.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس

سرخ کن فیلیپس  در مقابل سرخ کن تفال : آیا آنها فقط سرخ کن های هوا هستند؟

هر دو سرخ کن هوای فیلیپس و تفال  بسیار فراتر از سرخ کن های هوا هستند. فیلیپس شاید متعارف ترین نوع سرخ کن با جریان هوای داغ استاندارد باشد، با یک سبد درب جلو که برای گرم کردن غذا از طریق حرارت داخلی فن استفاده می شود.

می‌توانید از میان تنظیمات دستی یا 5 برنامه پخت مختلف را با استفاده از صفحه دکمه و شماره‌گیری در جلوی دستگاه انتخاب کنید. سرخ‌کن هوای فیلیپس می‌تواند سرخ‌کردن، کباب کردن، برشته کردن و پختن را نیز انجام دهد، در حالی که سبد جادار آن می‌تواند تا 1.4 کیلوگرم سیب‌زمینی سرخ‌کند. شما همچنین یک عملکرد گرم نگه دارید که مفید است.

تفال نه تنها به دلیل طراحی دایره‌ای و گرد با ابعاد 476 میلی‌متر در 328 میلی‌متر در 263 میلی‌متر متفاوت به نظر می‌رسد، بلکه به شیوه‌ای کمی متفاوت برای انجام کارها بسته می‌شود. در واقع، با سرخ کن بادی فیلیپس بسیار متفاوت است، زیرا تفال همراه با پختن غذاهای خشک با آن می تواند چالش های “مرطوب” مانند پخت برنج را نیز تحمل کند. این به این دلیل است که طراحی کاسه ای دارد، که به شما امکان می‌دهد تا غذایی به مدت زمان پخت بیشتری نیاز دارنند را تهیه کنید.

اگرچه فیلیپس نمی تواند دستور العمل های غدای مربوط ( منظور پخت با آغشته به آب) را انجام دهد، اما در انجام سایر کارهای سرخ کردنی و همچنین برشته کردن و پختن کارها بسیار خوب است. هر دو دستگاه همچنین به دلیل توانایی آنها در گرم نگه داشتن ظروف بسیار مفید هستند، که اگر آماده سرو غذا هستید اما کسی سر میز نیست، یک مزیت واقعی است. اگر به دنبال چند ثانیه هم هستید، برای گرم نگه داشتن باقیمانده غذا مفید است.

عملکرد سرخ کن بدون روغن فیلیپس چگونه است؟

منصفانه است که بگوییم می توان عملکرد عالی را از هر دو دستگاه انتظار داشت. سرخ کن هوای فیلیپس دارای ظرفیت زیادی برای شروع است، به علاوه قدرت بسیار بالایی دارد. این دو چیز را با هم ترکیب کنید و به راحتی می توانید یک مرغ کامل را در کمتر از یک ساعت داخل تابه تفت دهید. نکته جالب این مدل این است که عملاً دو تابه داخلی وجود دارد، یکی بیرونی بزرگتر که تمام روغن را جمع می کند. داخل آن یک سبد با گریل توری نچسب وجود دارد. به هر حال این برای تمیز کردن بیرون می آید. در همین حال، تمام روغن مازاد به پایین می چکد و از غذا دور می شود.

سرخ کن فیلیپس دارای 2225 وات توان دارد و از چیزی که سازندگان به عنوان گردباد هوای گرم توصیف می کنند که برای ذوب چربی استفاده می کند. این در واقع توصیف بسیار خوبی از وقایع است زیرا مرغ، سیب زمینی سرخ شده یا هر چیزی که در حال پختن آن هستید، در اثر گرمای باعث می شود که بعد از پخته شدن غذای شما لبه ترد عالی پیدا کند، به همین دلیل است که سرخ کن هوا در پخت سیب زمینی سرخ کرده بسیار خوب است. با این حال، تنظیمات حرارت را کمی کاهش دهید و دستگاه می تواند اقلام ظریفی مانند کلوچه یا دسر را نیز بپزد.

در همین حال، سرخ کن بدون روغن تفال دارای مشخصات فوق‌العاده‌ای است و ویژگی اصلی آن روشی است که می‌تواند پخت و پز 2 در 1 را انجام دهد. دستگاه دارای ظرف پایینی و سینی بالایی کوچکتر است. بسته به نوع غذا می توانید مواد مختلفی را در دو سطح بپزید و در نهایت یک غذای کامل در پایان آن بپزید. پتانسیل با حداکثر 54 برنامه هوشمند و 9 برنامه خودکار اصلی که تمام کارهای سخت را برای شما انجام می دهد، در واقع بسیار شگفت انگیز است.

در مدل اکتی فرای تفال در کاسه پایینی یک همزن خودکار وجود دارد که به طور خودکار مواد غذا را به هم می زند، که به معنای پخت یکنواخت تر است. با ظرفیت 1.7 کیلوگرم یا توانایی تحمل حدود 8 قسمت، به اندازه کافی بزرگ است که بتواند برای هر نوع خانواده ای آماده باشد. این دستگاه همچنین سریع است، تا 30٪ سریعتر از سایر مدل های Actifry در پخت غذا. قدرت 1500 وات به علاوه سیستم کاسه و سینی گردشی به این معنی است که تفال در پخت غذاهای ترد بسیار خوب است.

با این حال، تفال می تواند تمام کارهایی را که فیلیپس می تواند انجام دهد، انجام دهد، اما برای پخت آن غذاهای مرطوب فوق الذکر نیز مناسب است. این بدان معناست که می توانید کاری، خورش و غیره بپزید. این یکی از معدود سرخ کن های بدون روغنی است (اکتی فرای) که می تواند این کار را انجام دهد .

سرخ کن بدون روغن تفال و فیلیپس آیا ارزش خریدن دارند؟

هیچ کدام از این دستگاه ها را نمی توان در دسته ارزان طبقه بندی کرد، اگربه دنبال یک مدل مقرون به صرفه هستید، بهترین راهنمای سرخ کن ما مدل هایی دارد که مناسب همه جیب شما باشد. با این حال، ما فکر می کنیم که هر یک از این سرخ کن ها صرفاً به دلیل تطبیق پذیری، نوآوری و کیفیت ساخت ارائه شده، ارزش زیادی برای پول دارند. هر دو برند برای مدت طولانی قدمت دارنند و این شجره نامه با کیفیت ارزش پرداخت هزینه اضافی را دارد.

ممکن است بتوانید سرخ کن فیلیپس را خریداری کنید، اما معمولاً حدود 4.5 میلیون است. اگر هفته ای یک بار سیب زمینی سرخ می کنید، ممکن است زیاد به نظر برسد، اما اگر قصد دارید از این دستگاه برای وعده های غذایی دیگر استفاده کنید، به زودی ارزش آن متوجه خواهید شد. فیلیپس یک کتاب دستور العمل برای شما نیز دارد.

سرخ کن تفال را می‌توان با قیمتی در حدود 5 میلیون خریداری کرد، اگر نمی‌خواهید از پتانسیل کامل آن استفاده کنید، این مقدار بسیار زیاد است. اما همچنان ارزش قیمت را دارد. با توجه به اینکه تفال چقدر می تواند کار انجام دهد، احتمالا ابزار آشپزخانه با ارزش تر است. این وسیله ای است که می تواند انواع و اقسام و با حداقل زحمت را انجام دهد. تفال همه چیز مورد نیاز برای شروع را دارد و به عنوان یک امتیاز اضافی، یک برنامه عالی وجود دارد که ما آن را به همتای فیلیپس آن ترجیح می دهیم.

در واقع، اگر مطمئن نیستید در سرخ کن تفال  جدید خود چه چیزی بپزید، سرخ من تفال یک گزینه ایده آل برای استفاده است که تعداد زیادی  برنامه از پیش تایین شده دارد، در واقع بیش از 300 دستور غذا، با دستورالعمل های کامل که به صورت گام به گام ساده ارائه شده است. با این حال، یک ویژگی ناب نیز وجود دارد که می تواند بر اساس آنچه در یخچال خود دارید، دستور العملی برای دستگاه ارائه دهد. به طور کلی، این برنامه واقعاً به خوبی کار می کند.

سرخ کن فیلیپس

سرخ کن فیلیپس در مقابل سرخ کن تفال آیا آنها قابل اعتماد هستند؟

ما از کیفیت و پخت  عالی هر دو دستگاه لذت بردیم و کیفیت ساخت برای هر کدام عالی است. ما در ابتدا نگران این بودیم که هر دو دستگاه برای تمیز نگه داشتن دردسر ایجاد کنند، اما آنها دارای قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی هستند که می توانند در کنار سایر ظروف شما شسته شوند. به دلایل واضح، واحد اصلی سرخ کن  باید دور از آب باشد.

ما مدتی است که از هر دو سرخ کن بادی استفاده می کنیم و تاکنون چیزی که نشان دهد کمتر از قابل اعتماد بودن آنها باشد، وجود نداشته است. متوجه خواهید شد که با گذشت زمان ممتوجه ارزش این سرخ کن ها خواهید شد.

سرخ کن تفال در مقابل فیلیپس

سرح کن تفال و سرخ کن فیلیپس کدام یک را باید بخرم؟

دستگاه فیلیپس یک گزینه عالی است، با عملکرد، قدرت و ظرفیت Twin TurboStar که با انواع نیازهای آشپزی مطابقت دارد. این برای خانواده ها، به ویژه آنهایی که تمایل زیادی به سیب زمینی سرخ کرده و سایر غذاهای ترد دارند، بسیار مناسب است

ما عاشق ویژگی‌های آسان برای استفاده آن هستیم، با کنترل‌هایی که دقیق هستند اما در صورت نیاز به تغییر آن‌ها انعطاف‌پذیر هستند. پخت و پز به خودی خود تا حد زیادی عالی است، اگرچه در زمان سرخ کردن همبرگرهای غلیظ، دود بسیار زیادی از آشپزی خارج می شود. با این حال، نگه داشتن دستگاه در نزدیکی اجاق گاز این مشکل را برطرف می کند.

اگر می خواهید مزیت بیشتری از پختن غذاهای مرطوب داشته باشید، سرخ کن تفال مدل 701 مدلی است که باید به دنبال آن بروید.

به دلیل تنوع بسیار زیاد گزینه های پخت و پز که تفال ارائه می کند. این دستگاه سیب زمینی سرخ کرده عالی، سیب زمینی، بال مرغ و اسپرینگ رول طبخ می کند، اما این فقط نوک کوه یخ است. اگر لوازم آشپزخانه ای می خواهید که بتواند تمام نیازهای زمان غذا را پوشش دهد، تفال بهترین گزینه است. فوق العادهست.

برای مشاهده بهترین قیمت سرخ کن بدون روغن تفال و سرخ کن بدون روغن فیلیپس اینجا را کلیک کنید.

0
سوالات متداول :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا